Historia Firmy

Firma powstała w 1990 roku jako spółka, która przejęła asortyment sklepu motoryzacyjnego od Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Mogilnie.

Po trzech latach, bo w 1993 roku działania, została podzielona na dwa niezależnie działające podmioty. Firma mojego ojca zyskała nazwę F.H.U. Auto – Części „Tadex” Tadeusz Latosiński i została przeniesiona do Inowrocławia.

W 1999 roku, ze względu na zmianę koniunktury gospodarczej, wprowadzenie na Polski rynek ogromnej ilości nowych aut, większą dostępność części zamiennych do aut produkowanych za granicą, dowożonych coraz częściej przez hurtownie bezpośrednio do sklepów. Firma została przeniesiona do Strzelna, gdzie funkcjonuje do dnia dzisiejszego pod nazwą „F.H.U.Auto-Części Tadeusz Latosiński” i Mieści się przy ulicy Klonowej 1a w Strzelnie. Pozwoliło to ograniczyć koszty działalności , a co za tym idzie zwiększyć zysk z działalności.

W listopadzie 2019 roku poszerzyliśmy ofertę o kompleksowe UBEZPIECZENIA komunikacyjne, majątkowe, turystyczne, rolne oraz na życie.. W związku z rozszerzeniem działalności Firma zyskała nową nazwę – „Latosiński Auto – Części Tadeusz Latosiński”, natomiast obszar ubezpieczeń obsługiwany przeze mnie funkcjonuje pod nazwą „Latosiński UBEZPIECZENIA”.

Od 2000 roku zajmowałem się finansami, aktualnie działam w branży ubezpieczeniowej. Posiadam duże doświadczenie w negocjacjach z bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi, co przekłada się na ceny oferowanych polis. Zapraszam do kontaktu.

„Z nami jeździsz bezpiecznie” - Witold Latosiński